۲ شهریور دریافت درگاه بانک صادرات

سلام و وقت بخیر خدمت تمامی مشترکین و کاربران گروه بتینا ضمن آرزوی بهترین شادی ها برای شما به اطلاع می رساند با همکاری ایران کیش درگاه پرداخت بانک صادرات به جمع درگاه های فوق افزوده شد و از این ... بیشتر »

۲۸ خرداد اضافه شدن امکان تغییر نسخه php و تنظیم توابع هاست

با سلام خدمت مشتریان و نمایندگان محترم ؛ به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند امکان انتخاب نسخه PHP فراهم شد. برخی از مشترکین اسکریپ های خاصی دارند که با آخرین نسخه PHP سازگار نیست. از طرفی استفاده ... بیشتر »

۸ اردیبهشت فعال سازی مجدد پنل ریبوت برای سرور های مجازی

با سلام و عرض وقت بخیر به اطلاع می رساند جهت افزایش بیشتر رضایتمندی مشتریان گرامی از این پس امکان ارائه پنل ریبوت تحت ناحیه کاربری برای مشتریان سرور مجازی به صورت رایگان فراهم گردیده است .از ... بیشتر »

۲۲ فروردین پلاگین محبوب seo tools به سی پنل اضافه شد

سلام و خسته نباشید خدمت مشتریان و نمایندگان محترم ، امروز پلاگین seo tools را به سی پنل ها اضافه کردیم تا از ابزارهای معتبر و محبوب دنیا برای سئوی سایت خود استفاده کنید   با تشکر مدیریت بتینا ... بیشتر »

۹ اسفند دریافت لوگوی هوشمند ساماندهی

سلام و عرض ادب یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. با توجه به بررسی های انجام گرفته، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد ... بیشتر »

۳ بهمن دریافت درگاه بانک پاسارگاد

سلام و وقت بخیر خدمت تمامی مشترکین و کاربران گروه بتینا ضمن آرزوی بهترین شادی ها برای شما به اطلاع می رساند با همکاری بانک پاسارگاد درگاه پرداخت بانک پاسارگاد به جمع درگاه های فوق افزوده شد و ... بیشتر »

۲۰ بهمن پنل جدید و ثبت دامنه بین المللی

سلام و خسته نباشید خدمت مشتریان و نمایندگان محترم ، پنل جدید دامنه های بین المللی راه اندازی شد. از آدرس زیر میتوانید به پنل دامنه بین المللی خود دسترسی داشته باشید : http://domain.betina.ir/ca/loginبرای ... بیشتر »